CCTV GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
CCTV Kamera sistemlerinde her projeye uygun farklı çözümler üretmekteyiz. CCTV kamera sistemleri ileri teknolojiye paraler olarak gelişmeye devam etmektedir. Günden güne daha çok geliştirilen CCTV kamera sistemleri, Yüksek çözünürlüğe sahip Day &Night Siyah / beyaz, renkli sabit kameralar, hareketli ve 35 x optik zoomlu speed dome kameralar, gizli kameralar.Dijital Kayıt Cihazları kayıt ve kontrol edilmekte, network ve internet üzerinden uzaktan canlı görüntü izleme veya kayıt izleme yapılabilmektedir. Cctv kamera sistemi, çevre güvenliği, üretim alanlarında personel ve iş akışının izlenmesi, personel güvenliği ve mekan güvenliği sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.

BARIŞ DEMİRAY, projeye uygun olarak CCTV kamera sistemi için gerekli kabloları yapar. Taşıyıcı sistemleri, kameraları, aksesuarları kayıt – aktarma sistemleri ve izleme ekipmanlarını monte eder. Montaj sonrası konnektör ve soketleri bağlayıp devreye alır. Test ve ayarlarla birlikte geçici kabulünü yapar ve teslim eder.

 

CATV ve SMATV TELEVİZYON SİSTEMLERİ
Günümüzde Kablo-TV şebekelri artık modern bir multimedya hizmet paketi sunabilen bir şebeke olarak yeniden inşa edilmektedir. Analog ve dijital TV ve Radyo sinyallerini kusursuz olarak dağıtabilmesinin yanında bu şebekeler, data ve telefon uygulamalarının taşınmasına da uygunluk gösterir niteliğe haiz olmalıdır. Bu şebekenin yeniden inşası bina içi dağıtım şebekelerinin (NE4) özelliklerinin de arttırılmasını beraber getirmektedir. Özellikle aktif geri dönüş kullanımı bu şebekenin yüksek seviyede güvenilirlikli ve kesintisiz çalışabilir olmasını zorunlu kılmaktadır. SMATV (Satellite Master Antenna TV) sistemin Türkçe karşılığı Merkezi uydu anten sistemi olarak bilinmektedir.

BARIŞ DEMİRAY, tekli – çoklu sistemine göre CATV (kablolu tv yayını) veya SMART (satellite yayın dağıtım) sistemini uygular. Kablolamayı yaparak yayın dağıtım ve alıcı cihazların montajını yapar. Devreye alınan sistemin ayarlarını yaparak geçici kabulünü sağlar ve teslim eder.

 

GENEL VE SAHNE AMAÇLI SESLENDİRME VE IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ
Genel amaçlı seslendirme sistemleri; anons ve mekana yönelik müzik yayınlarını kapsar.
Genel amaçlı sistemlerde ses merkezi kurulup saha ekipmanları ile irtibatlandırma sağlanarak yangın anonsu genel anons ve müzik yayını amacıyla kullanılır.

Sahne amaçlı tiyatral ses ve ışık sistemlerinde ise; ses ve ışık sistemleri tamamıyla dijital yönetim merkezlerinden yönlendirilen ve üst düzey kalitedeki ürünleri içerecek şekilde tasarlanarak montajı yapılır. Sistem içerisinde tonmaister ekipmanları, wireless ses ekipmanları, iletişim ekipmanları ve ileri teknoloji yönetim ekipmanları ile bilgisayar destekli ekipmanlarda kullanılır.

 

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ
Etüd ve mühendislik çalışmaları, projeye göre malzemenin temini, kablolamanın yapılması algılama ihbar ve yönetim cihazlarının montajı programlama ve devreye almayı kapsar.

BARIŞ DEMİRAY, müşteri istekleri doğrultusunda hazırlanan senaryoya göre ekipmanları hazırlar. Projeye göre kablolama, algılama, ihbar, yönetim modülerinin montajını yapar. Yönetim modülünü (yangın ihbar paneli) belirlenmiş olan senaryoya göre programlar. Sistemi devreye alarak testlerini yapar. Geçici kabulünü yaparak teslim eder.

 

SOYGUN – GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Etüd ve mühendislik çalışmaları, projeye göre malzemenin temini, kablolamanın yapılması, algılama ihbar ve yönetim cihazlarının montajı programlama ve devreye almayı kapsar.

BARIŞ DEMİRAY soyguna karşı korunması talep edilen mekanı inceler. Sistem ihtiyaçlarını belirleyerek uygun ekipmanları hazırlar. Projeye göre gerekli yapısal kablolamayı yapar. Müşteri tarafından istenildiği takdirde sistemi kablosuz (wireless) olarak ta kurabilir. Kablolamayı müteakip algılama, ihbar ve yönetim modüllerinin montajını yapar ve yönetim modülünü programlar. Sistemi test ederek devreye alır. Geçici kabulünü yaparak teslim eder.